Awesome Image

Yağ Enjeksiyonu Yöntemi ile Dolgu

Alınan bu yağlar bazı işlemlerden geçirilerek kullanıma hazır hale getirilir. Daha sonra ince bir kanül yardımıyla yanaklar veya dudaklar dolgunlaştırılır veya alın ya da dudak çevresi kırışıkları giderilir. Bu madde isteğe göre ayrı ayrı ya da tüm bölgelere birden verilebilir. İşlem sırasında herhangi bir keseye ihtiyaç yoktur. Bu nedenle hastada herhangi bir iz kalmaz.

Bu yöntemin uygulaması oldukça basittir. Lokal anesteziyle uygulanabilir. Liposuction kanülü dediğimiz ince bir kanülle, vücudun karın veya basen bölgesinde dirençli yağ dokusundan (derin yağ tabakası) gerektiği miktarda alınır.

İnsanın kendi yağı veya dokularıyla yapılan dolgu işlemidir. Bu maddeler, kişinin kendi vücudundan alındığı için alerji riski taşımaz. Dolayısıyla bunlar, dolgu maddeleri arasında en güvenilirleridir. Yanaklardaki çöküklükler, alın kırışıklıkları, dudak ve göz kapağı kırışıklarını gidermek ve malar bölge vedudakların dolgunlaştırılması (augmentationu) için kullanılabilir.

Bu yöntemin uygulaması oldukça basittir. Lokal anesteziyle uygulanabilir. Liposuction kanülü dediğimiz ince bir kanülle, vücudun karın veya basen bölgesinde dirençli yağ dokusundan (derin yağ tabakası) gerektiği miktarda alınır.

BU HİZMET ÜMRANİYE ŞUBEMİZDE YAPILMAMAKTADIR.

Icon

REZERVASYON

5 MERKEZ, Sağlık Bakanlığı onaylı
Estetik Klinik Hizmetleri.

13

YILLIK DENEYİM

Kaliteli hizmeti prensip edinen Estepoint 5 şubesi ve 13 yıllık deneyimi ile hizmetinizdedir.

İletişim Bilgilerimiz

  • Adres: Atatürk Mahallesi,
    Alemdağ Cd. Mertler iş Merkezi No:14 D:2, 34762
    Ümraniye/İstanbul
  • Telefon: (0216) 505 40 08
  • E-Posta: info@estepoint.com