Awesome Image

Erkek Lazer Epilasyon

İlk zamanlarda sadece sakal üstü ve sakal altı olarak başlayan erkek lazer epilasyon uygulamaları daha sonraki zamanlarda kaş ortası, kaş üzeri, kulaklar, ense, boyun, el üstü, ayak üstü, koltuk altı, omuzlar, göğüs ve sırttan sonra şimdide bacaklarda dahi uygulanmaya başlanmıştır. Kabul edelim ki artık erkeklerde istemedikleri kıllarından kurtulmak istiyor. Erkekler lazer epilasyonda bayanlara göre daha avantajlıdır. Erkek kılları genelde sert, koyu renkli ve kalındır. Buda melanin yönünden çok zengin oldukları anlamına gelir.

Türkiye de kullanılan lazer epilasyon yöntemleri genelde melanine etki etiklerinden dolayı erkeklerdeki lazer epilasyon uygulamaları bayanlara göre daha başarılıdır. Her ne kadar erkek hastalar kıllarından tamamen kurtulmak yerine seyreltmek isteseler de aslında doğru olan uygulama başlanan programların tamamlanmasıdır.

Eksik kalan programlar vücutta daha fazla kıllanmaya neden olabilmektedir çünkü. Merkezimizde koyu ve kalın kıllarda çok etkili olan sistemlerden Alexandrite lazer sistemleri kullanılmakta olup başarı oranımız hayli yüksektir.

BU HİZMET ÜMRANİYE ŞUBEMİZDE YAPILMAMAKTADIR.

Icon

REZERVASYON

5 MERKEZ, Sağlık Bakanlığı onaylı
Estetik Klinik Hizmetleri.

13

YILLIK DENEYİM

Kaliteli hizmeti prensip edinen Estepoint 5 şubesi ve 13 yıllık deneyimi ile hizmetinizdedir.

İletişim Bilgilerimiz

  • Adres: Atatürk Mahallesi,
    Alemdağ Cd. Mertler iş Merkezi No:14 D:2, 34762
    Ümraniye/İstanbul
  • Telefon: (0216) 505 40 08
  • E-Posta: info@estepoint.com