Awesome Image

Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazerçok daha acısızBuz Lazer teknolojisiyle lazer epilasyon artık masaj konforunda. Lazer epilasyon uygulamalarında acı her zaman varolmuş ancak Ümraniye Buz Lazer ile acı artık tarih olmuştur, Soprano diod lazer cihazları ile bu konforu sizde yaşayın. Ütüleme Epilasyon dan sonra şimdi Ümraniye Buz Lazer ile Alma Lasers devrim yapmaya devam ediyor.İstenmeyen kıllar açık renk ve kızıl renkte olanlar son 2-3 yıl öncesine kadar lazer epilasyon tedavisi uygulatamıyordu, bu kişiler, jilet, ağda tüy dökücü krem gibi yöntemleri deniyordu. Ancak 2013 yılında geliştirilen BuzLazer™ Soprano ICE lazer epilasyon cihazı bu sorunu kökünden çözdü. Yani artık ne kadar açık renkli tüy sahibi olursanız olun bu teknoloji ile siz de istenmeyen tüylerinden kurtulacaksınız. Epilasyon denilince artık istenilen, acısız olması ve hızla sonuç vermesidir, Buz Lazer teknolojisi ülkemizde erkeklerin de lazer epilasyon yaptırmaya teşvik eden öncü bir teknolojidir. 

Soprano Buz Lazer Epilasyon sistemiyle artık erkeklerde çok kısa sürede istenmeyen kıllarından kurtalabiliyorlar, özellikle çok can yakan sakal üstü ve ense bölgeleri bile Buz Lazer epilasyon teknolojisiyle artık tamamen acısız, ortalama 4 - 6 seansda istenilen sonucu elde etmek mümkün. Erkeklerde sırt bölgesi ise en zor bölgedir kıl yapısı daha incedir ve Alexandrite lazer epilasyon sistemleriyle istenilen sonucu almak çok zor olduğu gibi çok can yakıcıdır, Ndyag lazer cihazları zaten artık tercih edilen bir teknoloji değildir, 810nm dalga boyundaki diode tabanlı yeni BuzLazer™ teknolojisinin FDA belgesi mevcuttur.

Buz Lazer, adından da anlaşılacağı üzere çok daha hızlı ve bu sebeplere çok daha acısız, Buz Lazer teknolojisiyle lazer epilasyon artık masaj konforunda. İstenmeyen kıllardan kurtulmanın en konforlu yolu lazer epilasyon dur. Daha önce, ağda ve İğneli epilasyon yöntemleri tercih edilirdi, lazer epilasyon çağının başlaması bundan 20 yıl öncesine dayanır, o zaman lazer seansları çok pahalı ve cok ağrılıydı, ancak artık gelişen teknolojilerle hem fiyatlar çok ucuzladı hemde acı ağrı ortadan kalktı, aşağıdaki makalelerimizde lazer epilasyon teknolojileri ile alakalı en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

BU HİZMET ÜMRANİYE ŞUBEMİZDE YAPILMAMAKTADIR.

Icon

REZERVASYON

5 MERKEZ, Sağlık Bakanlığı onaylı
Estetik Klinik Hizmetleri.

13

YILLIK DENEYİM

Kaliteli hizmeti prensip edinen Estepoint 5 şubesi ve 13 yıllık deneyimi ile hizmetinizdedir.

İletişim Bilgilerimiz

  • Adres: Atatürk Mahallesi,
    Alemdağ Cd. Mertler iş Merkezi No:14 D:2, 34762
    Ümraniye/İstanbul
  • Telefon: (0216) 505 40 08
  • E-Posta: info@estepoint.com