Awesome Image

Uygulama Acılı Mıdır ?

Diyot Lazer Epilasyon epilasyon her kıl tipi için uygun parametreleri kullanarak en iyi tedaviyi sağlar. Esnek darbe genişliği,doğrusal tarama,yüksek penatrasyon derinliği sayesinde, yüzeydeki ince kıllarda, kalın kıllarda ve batık kıllarda etkisini çok iyi gösterir. Koyu Renk, Nazik, Hassas Cilt Tiplerinde Epilasyon. 
Uygulama sırasında yapılan seri atışlarla kıl folikülü yavaş yavaş ısıtılır ve aynı oranda cilt soğur. Bunun sebebi belli bir bölgeye enerjiyi bir kerede vermek yerine düşük enerjiyi epilasyon yapılacak bölgeye üst üste göndermesi esasına dayanır.

Ütüleme Epilasyon Nedir ?

Bilinen diğer lazer sistemlerinden farklı olarak cilt yüzeyine yapılan seri atışlar sayesinde, uygulama yapılan hasta daha çok masaj yapılıyormuş gibi hisseder. Bu yüzden Ütüleme Epilasyon yöntemi kişiye konforlu bir Lazer Epilasyonuygulaması imkanını sağlar. 

Ütüleme Epilasyon; İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanızı sağlayan Diode / Diyot Lazer Epilasyon sistemidir. Klinik açıdan sonuçları kanıtlanmış Diode Lazer Epilasyon sistemlerinin günümüz teknolojisiyle hızlandırılmış versiyonlarına verilen genel isime “Ütüleme Epilasyon” diyebiliriz.

BU HİZMET ÜMRANİYE ŞUBEMİZDE YAPILMAMAKTADIR.

Icon

REZERVASYON

5 MERKEZ, Sağlık Bakanlığı onaylı
Estetik Klinik Hizmetleri.

13

YILLIK DENEYİM

Kaliteli hizmeti prensip edinen Estepoint 5 şubesi ve 13 yıllık deneyimi ile hizmetinizdedir.

İletişim Bilgilerimiz

  • Adres: Atatürk Mahallesi,
    Alemdağ Cd. Mertler iş Merkezi No:14 D:2, 34762
    Ümraniye/İstanbul
  • Telefon: (0216) 505 40 08
  • E-Posta: info@estepoint.com