İzmit Lazer Epilasyon merkezinde fiyat ve kampanya bilgisi alınız.
estepoint resmi logo  
estepoint twitter hesabı estepoint facebook hesabı
İzmit Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon İzmit Özel Akademi Hastanesi

Merkezimizde her cilt ve kıl yapısına uygun etkili kalıcı çözümler sunmaktayız. Doğru bir zamanla doğru bir seçimle İzmit ve çevresinden rahatlıkla ulaşabileceğiniz İzmit' deki şubemizde uzman kadrosuyla her zaman hizmetinizde.

Kliniklerimizde kullanılan tüm sistemler firmamızın alt yapısının sağladığı olanaklardan dolayı devamlı yenilendiği gibi sürekli olarak servis bakımlıdır.

Lazer tedavisi için tahmini süreler:

Üst dudak- 8-10 seans: 5 dkdan az
Bikini bölgesi- 8-10 seans: 15 dkdan az
Brazilyen- 8-10 seans: 20 dkdan az
Üst kol- 8-10 seans: 20 dkdan az
Alt kol- 6-8 seans: 40 dkdan az
Üst bacak (basen)- 6-8 seans: 40 dkdan az
Alt bacak (dizden ayağa)- 6-8 seans: 40 dkdan az

HİZMET KOŞULLARIMIZ

ÜCRET İADESİ

Şartlar ve koşullar ne olursa olsun, ödediğiniz paket uygulama ücreti, kalan seans sayınız bazında iade edilir. İade işlemi söz konusu hizmetin normal ücreti göz önünde bulundurulurak yapılır.

KREDİ KARTSIZ TAKSİT İMKANI

Kliniklerimizde her hangi bir komisyon ödemeksizin Kredi kartı, senet, sözleşme olmadan da belli ölçülerde taksit yaptırabilirisiniz. Kliniklerimizde müşterilerimizden hiçbir koşulda herhangi bir imza veya başka bir belge alınmaz. (bilgilendirme formu hariç)

KAZAN KAZANDIR

Estepoint Kliniklerine 1 arkadaşınızı getirin ve 50 TL tutarında hediye çekinizi hemen alın. İsterseniz bu hediye çekinizi küçük bölge epilasyonlarında hemen kullanın veya hediye çeklerinizi biriktirerek daha büyük epilasyon bölgeleri için değerlendirin. Tasarruf tamamen size ait.

EN İYİ MARKALAR VE TEKNOLOJİLER

Kliniklerimizde kullanılan cihazlar FDA ve CE onaylı olup, konusunda dünya markalarıyla çalışmayı tercih etmekteyiz. Kliniklermizde her kıl tipi ve cilt için farklı cihazlar bulunmaktadır.

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK

Kliniklerimizde yapılan tüm uygulamalarla ilgili olarak ücretsiz bilgi alabileceğiniz gibi, Lazer epilasyon için ücretsiz test atışı yaptırabilirsiniz.

DÜZENLİ RANDEVU

Tüm kliniklerimizde tedavinizin aksamaması için randevular düzenli olarak verilir ve randevudan bir gün önce müşterilerimiz SMS ile bilgilendirilir.

DENEYİMLİ PERSONEL

Tüm kliniklerimizdeki alanında uzman Doktor & Estetisyenler çalışmaktadır. 12 yıllık deneyim ve iş tecrübesi hem halen çalışmakta olan mesai arkadaşlarımıza hem de bizimle çalışacak olan diğer adaylarımıza tüm ayrıntılarıyla aktarılmakta ve konularında uzman birer estetiysen olmaları sağlanmaktadır. Uzmanlarımızla gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

YETKİ

Kliniklerimiz Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş kuruluşlardır.

UYGUN KAMPANYALAR

Kliniklerimizde her aya özel bir kampanya mutlaka vardır. Her ay size uygun yeni bir sürpriz kampanya ile karşılaşabilirsiniz.

SABİT FİYAT

Kliniklerimizde tedaviye başlandığında size verilen fiyat neyse o fiyattan paketlerinizi alırsınız. Tedavi süresi içerisinde yeni ek ödemeler ile karşılaşmazsınız. Paket bitimlerinde alacağınız ek paketlerin ücretleri bir önceki paket fiyatından daha yüksek olmaz.)

Adres : Ovacık Mah. D-100 Karayolu No: 22-24 KOCAELİ
Tel : (262) 332 55 09
E-Posta : info[@]akademilazer.com

Yorumlar !

ULAŞIM

 
     Site Haritası